Profesjonalizm w czystej postaci

Profesjonalizm w czystej postaci

Wrocław to jedno z największych i najludniejszych miast Polski. Konsekwencją tego stanu są nie tylko statystycznie wysokie zarobki, ale i wyższe ceny usług. Również usługi pogrzebowe we Wrocławiu są zazwyczaj drogie. Jest jednak jeden wyjątek, który warto szczegółowo poznać.

Problemy pogrzebów we Wrocławiu

Wrocław jest specyficznym miastem pod względem planowania przestrzennego. Harmonia i ład panujący w zabudowie nie pozwala na poszerzanie cmentarzy i miejsc pochówku. Powoduje to niesamowicie wysokie ceny parceli cmentarnych sięgające częstokroć kilku tysięcy złotych a co za tym idzie wzrost cen pogrzebów. Zakład pogrzebowy Wrocław kojarzy się więc przeciętnemu mieszkańcowi z ogromnymi wydatkami a pogrzeb nie tylko z rodzinną tragedią ale i pustym portfelem. Jest jednak zakład pogrzebowy oferujący przystępne ceny i wysoką jakość usług – Zakład Pogrzebowy „Olimp”.

Renoma i tradycja

„Olimp” to przedsiębiorstwo działające na dolnośląskim rynku od wielu lat. Firma prezentuje szeroki zakres usług związanych z branżą funeralną. Oprócz tradycyjnych pogrzebów we wszystkich obrządkach wyznaniowych firma dokonuje kremacji, zakupu trumien i wypełnia wszelkie formalności związane ze zmarłym w urzędach takich jak ZUS czy KRUS. Firma zajmuje się także wykonywaniem nagrobków, pomników oraz tablic nagrobnych z danymi zmarłego. Firma posiada też specjalistów z zakresu dokonywania ekshumacji zwłok oraz badań ekshumacyjnych jak również zajmuje się międzynarodowym transportem zwłok.

Ta ostatnia czynność jest ostatnio pożądana szczególnie. W dobie masowej imigracji Polaków za granicę i częstokroć ich śmierci w obcej ziemi istnieje potrzeba sprowadzenia ciała. Zakład Pogrzebowy ,,Olimp” za pewną opłatą zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi z transportem zwłok przez granicę.

Nową, niedawno wprowadzoną usługą jest tak zwana opieka nad grobami. Jest to nic innego jak oferta czyszczenia, odnawiania i stałego dekorowania wybranego grobu za określoną sumę pieniędzy. Usługę tę można wykupić w pakietach na różne okresy czasu. Jest ona chętnie wybierana przez ludzi pracujących bądź mieszkających za granicą czy w dalekiej odległości od grobów swoich krewnych. Wykupując wspomnianą usługę są pewni, że grób bliskich mu zmarłych zawsze będzie w dobrym stanie i porządku.

Dokładny koszt pogrzebu tradycyjnego w omawianym zakładzie to suma kilku czynników jednakże zazwyczaj nie przekracza on czterech tysięcy złotych co jak na warunki wrocławskie jest naprawdę niską ceną.
Więcej szczegółowych informacji na temat omawianej w artykule firmy można znaleźć na stronie internetowej zakladpogrzebowyolimp.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.