Zakład pogrzebowy Skrzydlate Anioły

skrzydlate anioły

Zakład pogrzebowy Skrzydlate Anioły

Śmierć bliskiej osoby, to traumatyczne wydarzenie, z którego trudno się otrząsnąć.Śmierć zawsze przychodzi zbyt wcześnie, pozostawiając ludzi pogrążonych w smutku, żałobie, żalu i wątpliwościach. W takich okolicznościach niełatwo jest podejmować nawet prozaiczne, codzienne czynności, nie mówiąc już o skomplikowanych procedurach pogrzebowych, wymagających trzeźwego myślenia i zaangażowania. By zatem oszczędzić sobie stresu i dodatkowych przykrości, a jednocześnie zapewnić zmarłemu godny pochówek, warto skorzystać z usług, które oferuje zakład pogrzebowy Skrzydlate Anioły. Usługi świadczone są w całej Warszawie, jednak najczęściej obsługiwane dzielnice to Włochy, Jelonki i Bemowo.

skrzydlate anioły

Nowoczesne usługi pogrzebowe to nie tylko kremacje, transport zwłok oraz obsługa ceremonii ostatniego pożegnania, ale fachowa i kompleksowa pomoc dotycząca ogółu czynności związanych z tą przykrą uroczystością. Od proponowania logistycznych rozwiązań, aż po niezwykłą oprawę pogrzebu. Rozumiejąc, iż ostatnią rzeczą, na jaką mają ochotę ludzie, którzy właśnie stracili krewnego lub bliskiego przyjaciela, jest wypełnianie dokumentów i załatwianie formalności, firma pogrzebowa wychodzi z inicjatywą przejęcia niemalże wszystkich obowiązków proceduralnych. Pracownicy zakładu służą zatem radą w temacie organizacji pogrzebu oraz pomagają zmierzyć się ze znieczulicą instytucji państwowych, dając żałobnikom czas i przestrzeń do spokojnego przeżywania smutku.

Usługi pogrzebowe Bemowo, Jelonki

Usługi przebiegają dwutorowo. Z jednej strony obejmują opieką i wsparciem osoby pogrążone w żałobie, z drugiej zapewniają zmarłemu ostatnią posługę, polegającą na stworzeniu warunków do godnego pożegnania się z ziemskim światem. Do tej pierwszej kategorii usług należą m.in. czynności związane z przygotowaniem ustronnej i dyskretnej kaplicy pożegnań, gdzie żałobnicy mogą w ciszy kontemplować swoją stratę oraz ostatni raz zobaczyć zmarłego. Do drugiej kategorii zaliczyć można natomiast estetyczną oprawę ceremonii pogrzebowych, czyli balsamację i tanatokosmetykę, akcenty florystyczne, czy muzyczne, jeśli np. zmarła osoba za życia była koneserem dźwięków skrzypcowych. Pogrzeb jest zawsze tragicznym wydarzeniem, lecz stanowi nieuchronny moment wpisany w ludzką egzystencję. Odpowiednia oprawa pozwala uhonorować zmarłego i oswoić się z tematem śmierci.

Pracownicy zakładu pogrzebowego to osoby wrażliwe na ludzką krzywdę, szanujące żałobę i gorsze samopoczucie, rozumiejące chęć izolacji i uczucie rezygnacji. Doświadczenie w codziennym kontakcie z ludzkim cierpieniem, wsparcie w rozmowie, duża doza empatii- to tylko nieliczne z atrybutów osób pracujących pod szyldem Skrzydlate Anioły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Post navigation