Usługi pogrzebowe z Różą w tle

pogrzeby gdynia

Usługi pogrzebowe z Różą w tle

Mieszkańcy Gdyni – a w szczególności dzielnic takich jak Witomino, Wzgórze św. Maksymiliana, Działki Leśne i Chylonia od kilku lat kojarzą pogrzeb z jednym kwiatem – z różą.
Nazwę kwiatu kojarzonego z szacunkiem i miłością jakim jest róża nosi lokalna firma pogrzebowa posiadająca trzy oddziały w Gdyni. Mieszkańcy rozpoznają ten zakład pogrzebowy po pięknych różach, które zamieszczone są na eleganckich karawanach marki Cadillac i w witrynach biur. Karawany pogrzebowe w stylu amerykańskim oraz inne nowoczesne akcesoria, z których korzysta zakład usług pogrzebowych Róża przenoszą osoby uczestniczące w ich ceremoniach pogrzebowych w scenerię niczym z hollywoodzkiego filmu.

Nowoczesność oferowanych usług pogrzebowych budowana jest również poprzez wsparcie psychologa, usługi balsamacji, kosmetyki pośmiertnej, pomoc w zakresie finansowym i kredytowanie świadczonych usług. Przedsiębiorstwo pogrzebowe posiada też elegancką stronę internetową  pod adresem roza24.pl ułatwiającą dotarcie do bogatych informacji.

Usługi pogrzebowe Gdynia

Szerokie spektrum działań gdyńskiego zakładu pogrzebowego uzupełniane jest o pomoc w dopełnieniu formalności i usługi kamieniarskie. Na terenie Gdyni przy ulicy spokojnej w dzielnicy Mały Kack (okolice stacji Orlen)  znajduje się starannie przygotowana wystawa nagrobków. Biura zakładu pogrzebowego odnajdziemy przy ulicy Chylońskiej 167 w dzielnicy Chylonia (przy skrzyżowaniu z ulica Gospodarską), oraz u zbiegu dzielnic Witomino i Działki Leśne w Gdyni przy ulicy Witomińskiej 17 (róg ulic Witomińskiej i Toruńskiej).
Eksportacje osób zmarłych prowadzone są przez całą dobę pod numerami telefonów 669 233 299 i 511 777 545. Zakład Róża aktywnie wspiera również lokalne władze realizując przewozy prokuratorskie.

Redakcja jest przekonana, że logo jakim jest kwiat róży, jego symbolika oraz wizerunek firmy idą w parze z podejściem i wysoka jakością usług oferowanych przez ten gdyński zakład pogrzebowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.