Targi Memento 2018 w Poznaniu – zapowiedź

Targi Memento Poznań

Targi Memento 2018 w Poznaniu – zapowiedź

Nie ulega wątpliwości, że rozwój – zarówno całej firmy, jak i pojedynczego pracownika – opiera się w dużej mierze na inspiracjach, które są siłą sprawczą nowych pomysłów. Nie inaczej jest w branży pogrzebowej. Związana jest ona z bardzo delikatnymi kwestiami i dramatycznymi momentami życia ludzkiego, dlatego tym bardziej należy dołożyć wszelkich starań, żeby usługi przez nią oferowane stały zawsze na najwyższym poziomie.

Okazją do zapoznania się z nowościami w branży funeralnej i nawiązania inspirujących kontaktów są zawsze Targi Memento, odbywające się w Poznaniu, które mają najdłuższą tradycję wśród firmowych wydarzeń tego właśnie typu.

 

Już niebawem, bo w dniach 15-17 listopada 2018 roku odbędzie się ich IX edycja. Na terenie gościnnych obiektów Międzynarodowych Targów Poznańskich swoją obecność zapowiedziały zarówno firmy działające na rynku pogrzebowym w Polsce, jak i przedstawiciele przedsiębiorstw funeralnych z zagranicy, którzy na poznańskim spotkaniu branżowym pojawią się po raz pierwszy.Targi Memento Poznań

Wśród wystawców będzie można spotkać takie firmy, jak KUHLMANN CARS, BAUTEX, ARPER, VAN-TEAM, MERCEDES BENZ, CARMEN, PLASTMET, TOPMETAL FUNERALS, BONGO, CIEFOL, MITKO, MOTIS, PRIMA TECH, MS CONCEPTION, LIMBO, SORTEM, JEWEL CONCEPTS, PAOLO IMERI, MEMORY CRYSTAL i wiele innych.

Dla wszystkich, którzy są w jakikolwiek sposób związani z branżą pogrzebową, zapowiada się więc niezwykle ciekawe wydarzenie. Memento w Poznaniu są rekomendowane przez Światową Organizację Firm Pogrzebowych FIAT-IFTA, zaś patronat medialny nad targami objęła m.in. pierwsza w Polsce Platforma Funeralna Funer.com.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.