Urny pogrzebowe – co wybrać?

Urny pogrzebowe – co wybrać?

Usługi pogrzebowe to niezwykle ważna dziedzina społecznego układu pomiędzy firmami i klientami. Wymagają niezwykłej delikatności. I najwyższej staranności o szczegóły wykonanej usługi. Do firm przychodzą ludzie w szczególnym momencie swojego życia. Naznaczeni przez los i złamani bólem.

Jednym z elementów wystroju ceremonii pogrzebowej są urny. Coraz popularniejszym rodzajem pochówku jest kremacja i solidne zabezpieczenie dla prochów bliskiej osoby jest ważną sprawą, rodząca wiele emocji.

Polecane miejsca

Ze swej strony z pełnym zrozumieniem sytuacji i wyczuciem, na jakie nas tylko stać, pragniemy polecić miejsce, gdzie można uzyskać wszystkie niezbędne informacje i obejrzeć galerie fotografii.

Producent urn pogrzebowych dostępny jest na stronie dusturny.pl.

pogrzebowe urny

Rodzaje urn do pochówku

Urny wytwarzane są z wielu materiałów. Różnorodność tworzyw sprawia, że dostępność asortymentu i szeroki wybór jest niepodważalny.

Materiał znany, ceniony i uniwersalny

Popularne urny metalowe z zabezpieczonej antykorozyjnie blachy stalowej są efektowne i praktyczne. Posiadają solidne zamknięcie, co jest nie bez znaczenia.

Tworzywo niezniszczalne

Niezwykle solidne są urny wykonane z kamienia. Solidność gwarantuje materiał. Jeden z najtrwalszych. Nie potrzebujący dodatkowych zabiegów zabezpieczających. Kojarzący się z wiecznością, niezniszczalny i ponadczasowy. Granit i bazalt nadają się na naczynia grzebalne jak mało które materiały.

Finezja i dekoracyjność

Szkło także jest wykorzystywane do produkcji urn. Grubo odlewane pojemniki z kolorowego szkła mieszczą w swym wnętrzu prochy, a barwa zapewnia właściwy nastrój dla uczestniczących w ceremonii.

Wulkaniczna elegancja

Szczególną odmianą wyrobu ze szkła są urny onyksowe. Szkliwo wulkaniczne ma naturalny kolor żałoby, a jedwabisty połysk kojarzy się ze spokojnym przeżywaniem ciężkich chwil.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.