To, co najważniejsze – serce

usługi pogrzebowe z sercem

To, co najważniejsze – serce

 

Doświadczenie w branży pogrzebowej jest ogromnie istotne. To dzięki wiedzy i znajomości prawa wszystko może odbyć się bezpiecznie. W branży pogrzebowej liczy się jednak empatia. Bez niej nie ma możliwości, aby pogrzeb mógł odbyć się godnie i z szacunkiem.

Na pogrzeb składa się wiele małych czynników. Z pozoru mogą one wydawać się nieistotne. Jednak to właśnie one, definiują całą ceremonię ostatniego pożegnania. W końcu to, co najważniejsze na pogrzebie, to nie tylko bogato zdobiona trumna i elegancko ubrani pracownicy zakładu pogrzebowego. Pogrzeb to przede wszystkim ludzie i ich cierpienie po stracie ukochanej osoby. Dlatego dobry zakład pogrzebowy powinien wyróżniać się nie tylko doświadczeniem, ale i sercem.

Pierwszy telefon

Śmierć przychodzi zawsze nieproszona i w nieoczekiwanym momencie. Już przy pierwszym telefonie, pracownik naszego Niebieskiego Zakładu Pogrzebowego wykazuje się ogromnym zrozumieniem i troską. Wysyła on odpowiednie osoby odpowiedzialne za eksportację ciała do chłodni oraz udziela wszelkich istotnych informacji. Ten pierwszy telefon jest ogromnie ważny. To właśnie w tym momencie pogrążona w żałobie rodzina potrzebuje najwięcej wsparcia.

Pierwsza wizyta w biurze

Rozmowa jest fundamentem relacji międzyludzkich. Na pierwszej wizycie rodziny zmarłego w biurze przy ulicy Andersa 146 lub Hetmańskiej 70A w Wałbrzychu, pracownicy naszego zakładu wsłuchują się we wszystkie potrzeby swoich klientów. Pomagają również wybrać trumnę lub urnę, odpowiadają na wszystkie pytania oraz pomagają rozwiać wszelkie wątpliwości. W biurze zakładu pogrzebowego Niebieski, każda osoba otrzyma tyle czasu, ile potrzebuje.

Organizacja pogrzebu może często wiązać się z nieoczekiwanymi wydatkami dla najbliższej rodziny. Pracownicy naszego zakładu pogrzebowego w Wałbrzychu jasno i rzetelnie podają wszystkie ceny, pomagają również w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego, którego koszt wynosi 4 tysiące złotych. Dzięki temu każda osoba odpowiedzialna za pochowanie członka rodziny wie, jaki będzie ostateczny koszt pogrzebu. To wszystko odbywa się w atmosferze dyskrecji i ogromnego poszanowania drugiego człowieka. Niezależnie bowiem od ostatecznej kwoty ceremonii pogrzebowej, wszystko odbywa się tak, jak życzy sobie tego rodzina.

Opinie o naszym zakładzie

Zrozumienie, troska i empatia to trzy cechy, które wspaniale uzupełniają doświadczenie i zaangażowanie pracowników Niebieskiego Zakładu Pogrzebowego. Zaangażowanie i chęć pomocy jest doceniane przez mieszkańców Wałbrzycha, o czym świadczą pozytywne opinie.

Doświadczenie i empatia zawsze powinny iść ze sobą nierozerwalnie w parze. Misją Niebieskiego Zakładu pogrzebowego od zawsze było niesienie pomocy w tym trudnym czasie. Dzięki wiedzy i współczuciu każdy pogrzeb organizowany jest wzorowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *