Praca zakładu pogrzebowe względem wielkości miasta

Praca zakładu pogrzebowe względem wielkości miasta

Czas śmierci bliskiej osoby to wyjątkowo trudny czas dla rodziny. To moment, w którym osoby radzą sobie z traumą i poczuciem pustki, a przy tym muszą dopełnić wielu kwestii związanych z pochówkiem. Dlatego w tym momencie warto skorzystać z usług świadczonych przez zakład pogrzebowy.

Usługi pogrzebowe na przykładzie Zielonej Góry i Szprotawy

Na wstępie wskazać należy, że zakłady pogrzebowe, które mają siedzibę w większych miastach, takich jak na przykład Zielona Góra narażone są na dużo silniejszą konkurencję, dlatego w ich ofercie znajdziemy dużo bogatszą i bardziej kompleksową ofertę, jak na przykład pomoc w załatwieniu formalności prawnych związanych z pochówkiem, własna chłodnia. Wybór asortymentu też jest dużo szerszy. Z kolei w małych miejscowościach, jak na przykład Szprotawa zakład pogrzebowy oferuje podstawowe usługi, jak na przykład możliwość zakupu akcesoriów pogrzebowych, choć znajdziemy tylko najbardziej popularne modele.

Kamińscy - zakład pogrzebowy Zielona Góra

Zakład pogrzebowy Kamińscy

Rozwiązaniem dla powyżej opisanych usług jest zakład pogrzebowy Kamińscy prowadzący swoją stronę internetową pod adresem https://www.pogrzebykaminscy.pl/ mający swoją siedzibę zarówno w dużym mieście jakim jest Zielona Góra, jak i filie w mniejszych miastach, między innymi w Szprotawie. Daje to gwarancję, że w każdym miejscu poziom świadczonych usług jest taki sam i wybór asortymentu podobny.

Zakład pogrzebowy posiada własną chłodnię i świadczy usługę balsamizacji oraz kremacji zwłok. W tym celu współpracuje z najlepszymi specjalistami. Na życzenie klienta zajmuje się również transportem zwłok na terenie całej Polski. Choć w razie potrzeby jest możliwość transportu zwłok również z zagranicy. Dba również o oprawę florystyczną pogrzebu, a także fotograficzną, jeśli jest taka wola rodziny zmarłego.

Ponadto na miejscu w zakładzie pogrzebowym można zakupić wszelkiego rodzaju artykuły funeralne:
*trumny, urny
*ubrania dla zmarłych
*dewocjonalia ( krzyżyki, książeczki do nabożeństwa, obrazki, różańce)
*wiązanki z napisem na szarfie przez siebie wybranym
*znicze o różnej wielkości

1 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *