Usługi pogrzebowe, gdzie i za ile ? – całodobowa pomoc mieszkańcom Łodzi

Zakład pogrzebowy Łódź - Portal FUNER

Usługi pogrzebowe, gdzie i za ile ? – całodobowa pomoc mieszkańcom Łodzi

Zamawianie produktów i usług przez internet staje się coraz bardziej popularne. Co jednak w sytuacji, gdy sprawa dotyczy tak tradycyjnych usług jakimi są usługi pogrzebowe. Pomoc drugiemu człowiekowi i wsparcie w chwilach żałoby wymaga rozmowy i osobistego kontaktu. Łódź jest doskonałym przykładem na to, że w Polsce inaczej niż w krajach tzw. Starej Unii Europejskiej czy USA szanuje się podczas organizacji pogrzebów przywiązanie do tradycji. Nikt nie wyobraża sobie zamawiania pogrzebu tak jak zamawia się pizze w  licznych aplikacjach internetowych. Jest to powodem, że tego typu rozwiązania nie tylko nie przyjmują się na lokalnym rynku ale wręcz wywołują niechęć nawet młodszej części użytkowników, obytych ze wszelkimi nowinkami technicznymi.

Czy zatem branża funeralna jest skazana na działanie poza obszarem nowych technologi ? Nic podobnego, po prostu każde rozwiązanie należy dopasować do warunków panujących w danym kraju a nie bezmyślnie kopiować rozwiązania, które przyjęły się w laickich krajach w których nie ma poszanowania do życia ludzkiego, co widać m.in poprzez legalizacje zjawiska eutanazji.

Od kilku lat na rynku funeralnym z powodzeniem działa portal Funer.com.pl , który w uczciwy sposób prezentuje najbardziej fachowe zakłady pogrzebowe w rożnych miastach Polski. Ułatwia on osobom które cierpią z powodu śmierci ukochanej osoby dotarcie do sprawdzonych informacji, minimalizując przy tym ryzyko oszukania, znieważenia zwłok czy naciągania. Mieszkańcy Łodzi pod adresem https://funer.com.pl/szukaj,Łódź,20,1,1.html otrzymują kompleksowa informację o kilku polecanych firmach pogrzebowych działających na terenie Łodzi. Dokładny opis pomaga wybrać ta której zaplecze i możliwości i doświadczenie najbardziej nam odpowiada. Uczciwie zredagowane opisy i moderowane opinie bardzo pomagają w dokonaniu rzetelnego wyboru i kontaktu z wybraną firmą.

Łodzianie odwiedzając w rożnych sprawach urzędy stanu cywilnego widzieli nie raz tzw. nagabywaczy, reprezentujących podejrzane często niezarejestrowane legalnie firmy. Czasem podczas takich prezentacji pokazywane są katalogi czy wyciągane urny z bagażnika. Serwis Funer działa po to aby nie ryzykować spotkania z taką osobą i móc godnie pochować bliską osobę na jednym z licznych Łódzkich cmentarzy.

1 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.