Miejski Zakład Pogrzebowy „Credo” z Gdańska

usługi pogrzebowe Lilia

Miejski Zakład Pogrzebowy „Credo” z Gdańska

W momencie śmierci bliskich rodziny potrzebują wsparcia duchowego i praktycznej pomocy w organizacji pogrzebu. Mieszkańcy Gdańska i Sopotu mogą w tych trudnych chwilach liczyć na profesjonalizm pracowników Miejskiego Zakładu Pogrzebowego „Credo”

Usługi pogrzebowe w Gdańsku i Sopocie

Nazwa lilia pochodzi od słowa leiros, które w języku greckim oznacza delikatny, wrażliwy. Przyjmując nazwę pięknej, dumnej, obdarzonej niezwykłym zapachem rośliny zakład pogrzebowy „Credo” zdefiniował w nazwie to, co w kontaktach z klientami jest najważniejsze: subtelność, delikatność, wrażliwość w obliczu śmierci. Umiejętność pożegnania jest sztuką i taką właśnie sztukę uprawia się w firmie.

Zakład pogrzebowy „Credo” ma swoją siedzibę w Gdańsku Żabiance. Firma świadczy usługi pogrzebowe na Żabiance, Przymorzu, Jelitkowie, Oliwie i Osowej oraz na terenie pobliskiego Sopotu. Nie ma również problemu z realizacją zleceń w innych rejonach Trójmiasta lub województwa pomorskiego.

Zlecenia można składać za pomocą telefonów alarmowych działających 24 godziny na dobę przez cały rok. Aktualne numery telefonów znajdują się na stronie credosopot.pl. Pod tym adresem można także znaleźć inne informacje o firmie oraz praktyczne porady dla rodzin pogrążonych w żałobie.

Dlaczego warto wybrać Miejski Zakład Pogrzebowy Credo?

Firma wypracowała mechanizmy i procedury organizacji pochówków, które gwarantują najwyższy poziom usług. Profesjonalizm pracowników, indywidualne podejście do potrzeb klientów, stosowanie najlepszych, wielokrotnie testowanych rozwiązań logistycznych sprawiają, że zarówno na etapie przygotowywania pogrzebu, jak i podczas ceremonii nie ma miejsca na pomyłki czy niedociągnięcia, a jeśli zdarzają się sytuacje nagłe, to doświadczenie pracowników daje gwarancję natychmiastowej reakcji adekwatnej do rodzaju i skali zjawiska.

Zapoznając się z ofertą firmy w serwisie credosopot.pl można zauważyć, że w zakładzie pogrzebowym „Credo” wykorzystuje się nowoczesny sprzęt oraz bardzo eleganckie akcesoria, które swoją jakością użytkową i efektownością pozytywnie wpływają na poziom organizacyjny ceremonii.

Ile kosztuje pogrzeb w Gdańsku i Sopocie?

Na koszt pogrzebu składają się usługi konieczne i dodatkowe. Te pierwsze dotyczą eksportacji i przechowania ciała, przygotowania ciała do pochówku, otwarcia i zamknięcia grobu. Niezbędny jest zakup akcesoriów: trumny, urny, krzyża, tabliczki. Dodatkowe usługi związane są z oprawą ceremonii, transportem, wykonaniem nekrologów i kompozycji kwiatowych, przygotowaniem stypy, przeprowadzeniem kremacji. Minimalne koszty pogrzebu można zamknąć w kwocie nieprzekraczającej zasiłku pogrzebowego. Górna granica opłaty za usługi pogrzebowe jest otwarta i zależy od złożoności zamówienia. Szczegółowy zakres usług oraz cennik znajduje się na stronie.

Zakład „Credo” podejmie się każdego wyzwania i niezależnie od tego, czy będzie to pogrzeb bardzo skromny czy wystawny realizacja zamówienia będzie na najwyższym poziomie. Wartością dodaną każdego pochówku organizowanego przez zakład pogrzebowy „Credo” są także elastyczne formy rozliczeń za wykonane usługi – do czasu uzyskania zasiłku pogrzebowego lub odszkodowania z polisy firma kredytuje wykonane usługi.

1 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Post navigation

Previous Post :