Transport zwłok lub urny – usługi Polskiego Domu Pogrzebowego w Londynie

Transport zwłok lub urny – usługi Polskiego Domu Pogrzebowego w Londynie

Wielu Polaków jako miejsce swojego pobytu wybiera obecnie Wielką Brytanię. W razie śmierci członka rodziny, pogrzeb może zostać urządzony w miejscu obecnego zamieszkania lub niezbędny będzie transport zwłok do kraju. W razie chęci skorzystania z usług Polskiego Domu Pogrzebowego w Londynie można zajrzeć na stronę internetową – dostępną pod adresem zakladpogrzebowylondyn.uk i przeczytać więcej szczegółów na interesujący Państwa temat.

Transport zwłok – skomplikowana operacja

Większość klientów zakładu Polski Dom Pogrzebowy w Londynie chętnie korzysta ze wspomnianej usługi. Jej duża popularność związana jest z tym, że wielu Polaków umiera na emigracji, a członkom ich rodzin zależy na pogrzebie w kraju. Oczywiście każdy klient zakładu może wykupić realizację usługi pogrzebu na miejscu (również z kremacją), ale może też zdecydować się na przewóz zwłok z Anglii do Polski, do wybranej miejscowości docelowej. Chociaż klient tego nie doświadcza, usługa należy do tych bardziej skomplikowanych. O transport wnioskuje się z bardzo różnych przyczyn. Niektóre osoby przed śmiercią życzą sobie, by je później skremować i przewieźć do konkretnego kraju (na przykład właśnie do Polski), w innej sytuacji decyduje o tym rodzina. Chodzi przeważnie o to, by bliscy nie byli po śmierci rozdzieleni, aczkolwiek chęć pochowania członka rodziny we wspólnym grobowcu lub obok może mieć również znaczenie praktyczne – w tym przypadku o wiele łatwiej będzie zadbać o taki grób lub odwiedzić go przy ważnych i mniej ważnych okazjach.

Bezpieczny transport

Istotą usługi jest bezpieczne i sprawne przetransportowanie zmarłego do wybranego kraju. Łatwiej jest dostarczyć na miejsce urnę, ale nie każda rodzina życzy sobie kremacji. Transport urny z Anglii do Polski odbyć się może z wykorzystaniem drogi lotniczej, ale praktykuje się też przewóz statkiem czy samochodem. Każda z tych metod wymusza bezwzględne bezpieczeństwo, żeby naczynie z prochami lub trumna nie zostały uszkodzone czy zagubione. W przypadku trumien, Polski Dom Pogrzebowy w Londynie stosuje dodatkowe zabezpieczenia w samych trumnach. Są one bardziej odporne i trwałe niż te stosowane przy miejscowych pochówkach. W trumnie znajdują się m.in. zabezpieczenia metalowe oraz elementy napowietrzające, które zapobiegają niepotrzebnej i przedwczesnej deformacji zwłok. Ceny usługi są różne – więcej szczegółów poznać można, odwiedzając stronę internetową Domu lub kontaktując się z nami telefonicznie. Wybraną drogą można też doprecyzować wszelkie szczegóły transportu, żeby zapobiec wszelkim problemom oraz nieprzewidzianym sytuacjom związanym z przekraczaniem granicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.