Usługi pogrzebowe w Anglii

pogrzeb

Usługi pogrzebowe w Anglii

Polski Zakład Pogrzebowy w Anglii na terenie Wielkiej Brytanii działa już od bardzo wielu lat. Swoje usługi oferujemy zarówno na rynku polskim, jak i angielskim. Polski Zakład Pogrzebowy w Anglii oferuje również transport zwłok zarówno z Polski do Londynu, jak i z Londynu do Polski, w zależności od woli najbliższych zmarłej osoby.

Działanie Polskiego Domu Pogrzebowego opiera się na rodzinnych tradycjach oraz empatii wobec osób znajdujących się w żałobie po stracie kogoś najbliższego. Usługi pogrzebowe w Anglii wyróżniają się sprawną i zindywidualizowaną obsługą, a przede wszystkim jasnymi i opartymi na zrozumieniu trudnej sytuacja klienta zasadami.

Transport zwłok z zagranicy nie należy do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych, wymaga bowiem załatwienia ogromnej ilości formalności, co dodatkowo utrudnia jeszcze okres żałoby po stracie najbliższej osoby. Wychodząc naprzeciw potrzebom, Polski Zakład Pogrzebowy w Anglii jest w stanie bez najmniejszego problemu załatwić zdecydowaną większość tych formalności. Wystarczy tylko, że najbliższa osoba z otoczenia zmarłego przekaże stosowne pełnomocnictwo firmie pogrzebowej. Taką osobą powinna być najbliższa rodzina zmarłego, czyli mąż/żona, dzieci, wnuki, prawnuki, rodzice, dziadkowie, pradziadkowie,rodzeństwo,a nawet ciotki czy stryjowie.W takim przypadku to właśnie forma pogrzebowa załatwia wszystkie formalności i decyduje o sposobie, w jaki jak najszybciej ciało zostanie przetransportowane w odpowiednie miejsce.

pogrzeby w anglii

Na wyraźne życzenie najbliższych zmarłego, w Polskim Domu Pogrzebowym przeprowadzana jest kremacja ciała, po której jest ono transportowane poza granice kraju do pozostałych członków rodziny lub jeśli jest taka wola denata czy najbliższych pozostaje w kraju, w którym zmarł. Aby jednak Polski Zakład Pogrzebowy w Londynie mógł legalnie i bez jakichkolwiek przeszkód przeprowadzić kremację, konieczne jest ze strony rodziny załatwienie kilku niezwykle istotnych dokumentów, przede wszystkim najważniejsze są:
– odpis aktu zgonu,
– dokument prawny potwierdzających życzenie zmarłego na przeprowadzenie po jego śmierci kremacji.

Przygotowaniem ciała do kremacji zajmuje się już Polski Zakład Pogrzebowy w Anglii. W zgodzie z życzeniem zmarły może zostać ubrany jak do tradycyjnego pogrzebu lub ubranie to zastąpić można np. całunem. Kremacja wykonywana jest w specjalnej trumnie, wykonanej z nieszkodliwych i ekologicznych materiałów. Oznacza to, że musi być ona pozbawiona wszelkiego rodzaju ozdób metalowych czy plastikowych. Niestety, niemożliwe jest także umieszczanie w trumnie zmarłego czegokolwiek niczego innego poza ciałem, co może spowodować wybuch czy wydzielane się niezwykle toksycznego zapachu. Kremacja zwłok trwa 2-3 godzin.

Dzięki obecności na rynku i licznym kontaktom, Polski Dom Pogrzebowy jest w stanie jest w stanie przyspieszyć wiele formalności związanych z kremacją zwłok czy ich transportem. Polski Zakład Pogrzebowy w Anglii do dyspozycji wszystkich potrzebujących pomocy ludzi jest niezależnie od pory dnia czy tygodnia. Kierując się dużą dozą empatii, wszystkie formalności załatwiane są najszybciej, jak to tylko możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Post navigation