Międzynarodowy transport ciała – Rzeszów

międzynarodowy transport zwłok

Międzynarodowy transport ciała – Rzeszów

 

Od kilku lat stale Polacy wyjeżdżają za granicę. Głównym powodem były kwestie zarobkowe, ale nie tylko. Wielu ludzi wraca, inni układają sobie życie na nowo, gdzie indziej. I chociaż od wielu lat życie związane jest z innym państwem, to ich wolą jest, aby spocząć w ojczyźnie. W takiej sytuacji konieczne jest zorganizowanie międzynarodowego transportu zwłok.

Polskie Centrum Pogrzebowe w Rzeszowie oferuje taką usługę. Zakład spełnia wszystkie wymogi konieczne do międzynarodowego przewozu, a wszystkie karawany są przystosowane do pokonywania długich dystansów oraz posiadają niezbędne atesty.

Przewóz zwłok – Rzeszów

Ceremonię pożegnania można zorganizować za granicę. Taka sytuacja ma sens w momencie, kiedy w innym kraju znajduje się wielu nowych przyjaciół zmarłej osoby. W innym wypadku rodziny pragną tego, aby ciało jak najszybciej zostało przewiezione do Rzeszowa, a następnie rozpoczynają organizację pogrzebu.

Ciało może zostać poddane kremacji za granicą lub dopiero w Polsce. Jeśli jednak rodzina zdecyduje się na przewóz ciała w trumnie, należy pamiętać o tym, że przy takim dystansie, ciało musi zostać poddane balsamacji.

Polskie Centrum Pogrzebowe

Zakład Polskie Centrum Pogrzebowe oferuje swoje usługi funeralne na terenie Rzeszowa i okolic, w celu uzyskania większej ilości informacji, można udać się do biura przy ulicy Szopena 7 w Rzeszowie lub skontaktować się pod numerem telefonu 792-302-444.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *