Pogrzeby znanych osób w Krakowie

usługi pogrzebowe

Pogrzeby znanych osób w Krakowie

Zakład pogrzebowy z Krakowa to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Warto dodać, że w dorobku tamtejszych domów pogrzebowych znajduje się organizacja pochówków znanych osobistości. Ogromna ilość osób uczestniczących w ceremonii wymaga dużego zaangażowania, a także doświadczenia. Z pewnością z takim zadaniem poradzą sobie jedynie najlepsze domy pogrzebowe,które wyróżniają się swoim standardem usług na tle innych zakładów. Usługi pogrzebowe Kraków świadczone są przez najlepszych i wykwalifikowanych fachowców, którzy dysponują nowoczesną flotą pojazdów, nagłośnieniem, a także innymi niezbędnymi akcesoriami. Każda uroczystość przepełniona jest szacunkiem oraz wzniosłą i godną atmosferą.

usługi pogrzebowe kraków

Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego

Usługi pogrzebowe Kraków to najwyższy standard obsługi. Wśród przeprowadzonych w Krakowie uroczystości znajduje się pochówek wielkiego artysty Zbigniewa Wodeckiego. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w dniu 30 maja 2017 roku. Muzyk został pochowany na cmentarzu Rakowieckim. Nie zabrakło adekwatnej do okoliczności oprawy florystycznej oraz muzycznej. Po włożeniu trumny do grobowca odegrano na trąbce niezwykle wzruszający utwór „My way”. Była to chwila niezwykle patetyczna, która poruszyła serca wszystkich uczestników.
Należy dodać, że obsługa pogrzebowa miała niezwykle utrudnione zadanie. W niemal każdym miejscu pojawiały się tłumy osób, które chciały chociaż chwilę wziąć udział w uroczystości uwielbianego muzyka. Trzeba zaznaczyć, że nie jest to łatwa sytuacja dla kierowcy karawanu. Musi on pamiętać nie tylko o ustalonym porządku ceremonii, ale również uważać na oblegające samochód tłumy.

usługi pogrzebowe w krakowie

Pogrzeb Andrzeja Wajdy

Jeden z zakładów pogrzebowych z Krakowa odpowiada również za organizację pochówku wybitnego reżysera Andrzeja Wajdy. Pogrzeb odbył się dnia 19 października 2016 roku. Msza żałobna miała miejsce w bazylice św. Trójcy. Warto dodać, że urna z prochami mistrza została wystawiona w kościele ojców Dominikanów, tak aby oddani fani mogli uczcić swojego mistrza modlitwą. Po mszy świętej karawan z urną udał się na cmentarz Salwatorski. W kondukcie pogrzebowym uczestniczyli bliscy reżysera, a także szereg przyjaciół, cenionych sław oraz fanów.
W dniu ceremonii pogrzebowej ruchem w okolicach kościoła kierowała policja. Pomimo znacznych utrudnień uroczystość przebiegła perfekcyjnie. Była przepełniona dumą połączoną z wielkim żalem z powodu straty największego polskiego reżysera. Trzeba wspomnieć, że każdy szczegół związany z oprawą uroczystości był dopięty na ostatni guzik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Post navigation