Solidny producent katafalków – Katafalki Pogrzebowe

Solidny producent katafalków – Katafalki Pogrzebowe

Jednym z ważniejszych akcesoriów pogrzebowych są bez wątpienia katafalki. To specjalnie zaprojektowane proste konstrukcje, na których, w czasie ceremonii pożegnalnej składane są trumny lub urny z prochami zmarłego. Najczęściej wykonywane są z drewna, jednak te oferowane przez profesjonalną firmę Topmetal Funerals, wytwarzane są ze stali nierdzewnej. Pięknie polerowane i szlifowane, prezentują się bardzo estetycznie i elegancko. Mogą być ustawione na różnej wysokości i wykonane w różnych wymiarach, w zależności od potrzeb klienta. 

Firma zapewnia wysokiej jakości katafalki pogrzebowe, które są przede wszystkim solidne i trwałe spełniając równocześnie najwyższe standardy. W ofercie katafalków Topmetal Funerals znajdziemy różne katafalki stalowe dla zakładów pogrzebowych – od prostych i klasycznych po bogato zdobione, z dodatkiem kolorów. Producenci metalowych katafalków w ten sposób umożliwiają personalizację i dopasowanie katafalków do indywidualnych preferencji.

Piękne, artystyczne katafalki pogrzebowe

Katafalki pogrzebowe są starannie zaprojektowane, z uwzględnieniem specjalnych życzeń klientów. Niekiedy projekt podstaw dla trumien i urn jest bardziej złożony i wymaga więcej pracy. Dekoracje w kształcie roślin, liści, krzyży czy serc są elementami jednymi z najczęściej wybieranych. Precyzja wykonania przez firmę Topmetal Funerals jest oddawana w każdym detalu katafalków. Zdobienia dodatkowo podkreślają ich piękno i ceremonialny charakter pogrzebu. Katafalki są ergonomiczne i z łatwością nadają się do transportu. Mogą być one matowe, jak i polerowane, odnoszące się do konkretnej wiary bądź z motywami typowo świeckimi i neutralnymi. 

TOPMETAL FUNERALS – Producent Katafalków Pogrzebowych

Adres: ul. Niewodniczańskiego 19a,

30-698 Kraków

Numery tel.:: 509 241 588 / 793 178 871

Adres e-mail: :kontakt@topmetalfunerals.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *