Mobilne biuro Gdańsk

mobilne biuro

Mobilne biuro Gdańsk

Organizacja pogrzebu jest bardzo ważna. Dzięki ustaleniom i przekazaniu pracownikowi zakładu pogrzebowego swoich oczekiwań można mieć pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone z należytym szacunkiem. Niestety nie każda osoba ma możliwość osobistego spotkania się z pracownikiem zakładu pogrzebowego Credo Gdańsk w biurze przy ulicy Mickiewicza 20A. Dlatego personel zakładu wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i do swojej oferty dodał mobilne biuro.

Mobilne biuro – co to?

Mobilne biuro to nic innego, jak możliwość umówienia się z pracownikiem zakładu pogrzebowego w dowolnym miejscu. To rodzina decyduje, gdzie i kiedy może spotkać się z pracownikiem zakładu pogrzebowego. To może być dom lub inne miejsce na terenie Gdańska i okolic. Mobilne biuro powstało z myślą o osobach, które ze względu na stan zdrowia lub brak możliwości komunikacyjnych, nie może osobiście stawić się w biurze. Jednak z usługi mobilnego biura może skorzystać każda osoba.

 

Jakie formalności można załatwić w mobilnym biurze?

Pracownik zakładu pogrzebowego Credo ma przy sobie wszystkie niezbędne dokumenty, za których pomocą można wdrożyć przygotowanie do ceremonii ostatniego pożegnania. Ponadto pracownik posiada katalog z akcesoriami pogrzebowymi. Osoba odpowiedzialna za organizację pogrzebu może wybrać odpowiednią trumnę lub urnę, wiązankę oraz wybrać muzykę, która zostanie zagrana na pogrzebie.

Poprzez mobilne biuro można załatwić dokładnie takie same formalności jak w siedzibie zakładu. Rodzina nie musi w późniejszym terminie podpisywać żadnych dokumentów w biurze, gdyż wszystkie ustalenia i formalności odbywają się na pierwszym spotkaniu poprzez usługę mobilnego biura.

Aby umówić wizytę z pracownikiem zakładu pogrzebowego Credo, należy skontaktować się telefonicznie z personelem zakładu pod numerem telefonu 606 201 260, a następnie ustalić miejsce i godzinę spotkania. Pracownik dostosuje się do oczekiwań rodziny Zmarłej Osoby i zrobi wszystko, aby cały proces zawiłości logistycznych został przeprowadzony sprawnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *