Dom pogrzebowy z Warszawy – Biuro pogrzebowe na Bielanach

Dom pogrzebowy Nekropolis Bielany

Dom pogrzebowy z Warszawy – Biuro pogrzebowe na Bielanach

W jednej z zieleńszych dzielnic w Warszawie – na Bielanach – w 1990 roku otworzył się wyjątkowy zakład pogrzebowy NEKROPOLIS. Prowadzony od ponad dwudziestu lat przez rodzinę Państwa Chmielewskich z sukcesem zdobywało kolejne doświadczenia, którymi do dziś z empatią dzielą się ze swoimi klientami.  Z profesjonalizmem oddają się swojej misji w organizacji wyjątkowych i przemyślanych ceremonii pogrzebowych.

Wyróżniająca się jakość usług pogrzebowych w Warszawie

Pełni gotowości do niesienia pomocy rodzinom, pracownicy biura pogrzebowego na Bielanach świadczą swoje usługi przez całą dobę.  Także te mobilne, dzięki którym dojadą we wskazane przez klienta miejsce w celu przetransportowania ciała osoby zmarłej i dopełnienia formalności. Organizują przewozy zmarłych na terenie całego kraju oraz za granicą, odpowiednio przystosowanymi do tego specjalistycznymi samochodami. Wyposażeni w eleganckie, gustowne karawany, w tym marki Mercedes, zapewniają prawdziwie godną ostatnią drogę zmarłym.  Zapewniają indywidualne przedstawianie cen w sposób transparentny i jak najbardziej dogodny dla rodzin zmarłych.

Dom pogrzebowy Warszawa Bielany

Wachlarz oferty zakładu pogrzebowego na Bielanach

Szereg możliwości, jakie zapewnia firma funeralna dostępny na stronie www obejmuje ceremonie pogrzebowe w dowolnym wyznaniu, ceremonie świeckie z Mistrzem Ceremonii Pogrzebowej, pogrzeby z trumną czy zyskujące popularność kremacje. Wykwalifikowani pracownicy domu pogrzebowego dopilnują wszelkich szczegółów,  przygotują właściwą oprawę muzyczną, kompozycje kwiatowe różnego rodzaju i zaproponują wiele innych dodatków do wyboru, by jak najlepiej przygotować ostatnie pożegnanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *