Czterdziestoletnie doświadczenie zakładu pogrzebowego w Kielcach

Czterdziestoletnie doświadczenie zakładu pogrzebowego w Kielcach

W życiu każdego człowieka nadchodzi dzień, kiedy musi pożegnać bliską sercu osobę. W tym najcięższym momencie zależy mu, aby ktoś z najwyższym szacunkiem i taktem zajął się ostatnią drogą, w którą wyruszy zmarły. Profesjonalizm i empatia, które wówczas tak są poszukiwane, odnajdziemy w zakładzie pogrzebowym Eden posiadającym już kilka dekad imponującego doświadczenia. Na przestrzeni wielu lat firma wypracowała wizerunek godnego zaufania miejsca, gdzie każdy otrzyma fachowe doradztwo. Pracownicy wykazują się wysoką kulturą osobistą i prawdziwą sumiennością, robiąc wszystko, aby spełnić oczekiwania rodzin w żałobie. 

Solidny zakład pogrzebowy z Kielc

Od dwudziestu dwóch lat zakład pogrzebowy Eden zarządza cmentarzem parafialnym w Chęcinach. Przygotowani także na różne i nagłe sytuacje, które mogą mieć miejsce za dnia czy w nocy, przyjmują zlecenia na przewóz zmarłego do własnej chłodni pod całodobowym numerem telefonu: 601 952 702. Co więcej, firma funeralna Eden, zapewnia wszechstronne wsparcie, ponieważ sami produkują trumny i wykonują wszelkie prace cmentarne. Wśród usług znajduje się także dbałość o oprawę florystyczną. Komponowane są bukiety, wieńce i wiązanki, a także na zamówienie wykonywane są nagrobki.

Mieszkańcy Kielc i okolic mogą liczyć na całodobową pomoc

Niezależnie od dnia tygodnia i godziny, zakład pogrzebowy Eden z siedzibą przy al. IX wieków 17, personel sprawnie organizuje transport zmarłych z domów, szpitali czy prosektoriów. W trakcie pierwszej rozmowy, rodziny otrzymują najważniejsze informacje oraz mają możliwość uzyskania odpowiedzi na każde pytanie czy wątpliwość. W razie potrzeby, przewozy zmarłych mogą być realizowane na terenie całego kraju. Ta procedura odbywa się za pomocą nowoczesnych i specjalnie przystosowanych do tego karawanów. Co więcej, wszelką dokumentacją i formalnościami pogrzebowymi zajmą się pracownicy firmy funeralnej. W ten sposób odciążają z tych obowiązków rodziny pogrążone w żałobie. 

Całodobowy Dom Pogrzebowy w Kielcach

Adres: Al. IX wieków 17,

25-516 Kielce

Numer tel. 41 34 457 00

Całodobowy numer tel. 601 95 27 02

Adres e-mail: pogrzebkielce@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *