Nowy serwis pogrzebowy Mementis

Mementis serwis pogrzebowy

Nowy serwis pogrzebowy Mementis

Osoby związane z branżą pogrzebową, pewnie miały okazję zapoznać się z marką Mementis. Od 1 listopada serwis powrócił z nową siłą i energią. Mementis dzisiaj to nowoczesny portal pogrzebowy z prezentacjami stron premium — co to oznacza w praktyce?

Mementis — katalog premium

Na rynku funeralnym mamy wiele znanych i cenionych serwisów pogrzebowych. Najpopularniejszy serwis Funer oraz Usługi Pogrzebowe to strony, które od lat prezentują zakłady pogrzebowe w Polsce. Dzisiaj do tych stron dołączył również Mementis, który różni się jednym, ale bardzo ważnym szczegółem. W porównaniu do swoich starszych sióstr serwis ten jest katalogiem premium. Oznacza to, że portal prezentuje wyłącznie jeden zakład pogrzebowy na poszczególne miasto. Wyjątkiem jest Warszawa, dla której zakłady dobierane są na podstawie dzielnic.

Dlaczego katalog premium jest skuteczny?

Takie selektywne prezentowanie firm jest sposobem na oddanie szacunku tym firmom, które stale rozwijają swoje usługi i zmieniają się tak, aby spełniać najbardziej wymagające oczekiwania. To również duże ułatwienie dla rodzin w żałobie. Po wejściu na serwis i wybraniu swojego miasta wyświetlony zostanie tylko jeden zakład — najlepszy z najlepszych.

Mementis serwis

Premiera nowego serwisu Mementis

Mementis miał swoją premierę pierwszego listopada, ale już w pierwszych dniach zostało opublikowanych kilka firm. Do katalogu premium regularnie dołączają kolejne firmy. Tak duży sukces serwisu Mementis to potwierdzenie, że serwis jest wart zaufania.

Nie tylko katalog

Nie samym katalogiem zbudowana jest branża pogrzebowa. Na stronie Mementis można przeczytać prezentacje firm oraz zapoznać się z poradnikami i artykułami pogrzebowymi. Wszystko prowadzone jest na podstawie aktualnych danych i najnowszych informacji, dzięki temu serwis zyskuje na wiarygodności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.